O Firmie

Centrum Uszczelnień to jedne takie centrum w sieci, które zostało stworzone w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na różnorodne uszczelnienia techniczne. Od pierwszych dni działalności staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów niemalże w każdej gałęzi przemysłu, proponując szybki i ciągły dostęp do szerokiego wachlarza asortymentu uszczelniającego.

cms-img

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży i produkcji uszczelnień technicznych, jesteśmy zawsze gotowi zaspokoić oczekiwania klientów pod względem doradztwa technicznego, jak i poprzez możliwość przyjmowania zamówień przez całą dobę.

Naszą misją jest profesjonalny dobór wysokiej jakości uszczelnień dostosowanych do potrzeb klienta, w oparciu o kompleksowe i szybkie zaopatrzenie, a zwłaszcza ekspresową realizacje zamówień.

Informacje zwrotne z branży, związane z poszukiwaniem nowych rozwiązań oraz odpowiedź klientów na chęć utrzymania ciągłości produkcyjnej, połączone z oferowaniem wysokiej jakości materiałów oraz produktów finalnych, daje nam możliwość wykorzystania naszego doświadczenia wiązanego z doborem, projektowaniem uszczelnień, a przede wszystkim dopasowaniem parametrów wyrobu. Dlatego też, stawiając sobie za cel nieustanne udoskonalanie zakresu obsługi naszych klientów, wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, wykonując uszczelki w oparciu o dostarczony rysunek techniczny jak i specyfikację produktu.